Inwestycja

MODERN NIEMCZ

to propozycja dla wymagających, zaprojektowana z myślą o osobach ceniących połączenie niebanalnej architektury z ponadczasowym stylem. Zamknięte osiedle, w skład którego wchodzi 28 mieszkań 2, 3, 4 i 5-pokojowych o powierzchniach od 35 m2 do 110 m2 , gwarantuje, że każdy znajdzie dla siebie odpowiednie rozwiązanie.

planowany termin zakończenia
Budynek 1: 31.12.2020

atrakcyjne ceny mieszkań
już od 6.400 zł / m2

ARCHITEKTURA BEZ BARIER
nasza inwestycja to nowoczesne osiedle pozbawione barier architektonicznych – w każdym budynku znajduje się winda oraz liczne rozwiązania ułatwiające codzienne funkcjonowanie mieszkańcom

ZALETY MIESZKANIA I DOMU
Modern Niemcz łączy w sobie zalety budownictwa wielorodzinnego z zaletami domku. Do każdego mieszkania przynależy przestronna loggia bądź duży taras z wyjściem do własnego ogródka pośród starych, pięknych drzew. Na mieszkańców czekają także garaże z powierzchnią gospodarczą bądź miejsca postojowe zewnętrzne.

FUNKCJONALNOŚĆ DOPRACOWANA NA 100%
Projektując Modern Niemcz skupiliśmy się przede wszystkim na funkcjonalności mieszkań. Przemyślane rozwiązania pozwalają dobrze zagospodarować przestrzeń nawet na stosunkowo małej powierzchni, a w przypadku większych mieszkań klienci mają do dyspozycji dwie łazienki oraz spiżarnię lub garderobę. We wszystkich mieszkaniach zaprojektowaliśmy duże przeszklenia, które wraz z odpowiednią wysokością pomieszczeń powodują, że mieszkania wydają się jeszcze większe.

CISZA I SPOKÓJ W DOBRYM SĄSIEDZTWIE
Modern Niemcz to propozycja dla klientów ceniących sobie dobry gust. Nowoczesna, minimalistyczna architektura w połączeniu z klasycznymi materiałami i ponadprzeciętną jakością wykonania spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających.

Już teraz dołącz do grona mieszkańców ekskluzywnej wspólnoty ludzi ceniących komfort oraz dobry design i zamieszkaj w miejscu, w którym codziennie poczujesz się jak na wakacjach!

PRESTIŻOWA LOKALIZACJA W NIEMCZU

naszym zdaniem – najlepsze miejsce

Jesteś zainteresowany kupnem mieszkania?  +48 503 400 444 info@nuhomes.pl