Pakiety wykończenia wnętrz

OFERUJEMY PAKIETY WYKOŃCZENIA WNĘTRZ

jeśli chcesz, możesz wprowadzić się do wykończonego mieszkania

W trosce o komfort naszych Klientów oferujemy możliwość kompleksowego wykończenia mieszkania „pod klucz”. Proponujemy trzy pakiety wykończenia mieszkania do wyboru oraz profesjonalną obsługę zespołu projektantów wnętrz.

Dzięki temu zamieszkasz w swoim wymarzonym mieszkaniu jeszcze szybciej, oszczędzisz swój czas, utrzymasz koszty pod kontrolą, a profesjonaliści zrealizują wnętrze twoich marzeń.

PAKIET BASIC

Założeniem pakietu BASIC jest wykończenie mieszkania w sposób estetyczny i praktyczny przy zachowaniu korzystnego stosunku jakości do ceny.

PAKIET COMFORT

Założeniem pakietu COMFORT jest wykończenie mieszkania w sposób estetyczny i praktyczny z elementami ponadprzeciętnego designu, który przyciąga wzrok i nadaje wnętrzu oryginalny charakter.
Pakiet COMFORT jest rozszerzeniem propozycji zawartych w pakiecie BASIC i zawiera szerszą współpracę projektową oraz podwyższony standard dobranych urządzeń i materiałów wykończeniowych.

PAKIET PREMIUM

Założeniem pakietu PREMIUM jest stworzenie ponadprzeciętnego, luksusowego apartamentu z wykorzystaniem najnowocześniejszych trendów, a także dopilnowanie każdego detalu na etapie projektowania i realizacji.
Pakiet PREMIUM jest rozszerzeniem propozycji zawartych w pakiecie COMFORT i zawiera najszerszą współpracę projektową oraz najwyższy proponowany przez nas standard dobranych urządzeń i materiałów wykończeniowych.

Dowiedz się więcej na temat cen pakietów oraz szczegółowego zakresu współpracy
napisz do nas lub zadzwoń.

Jesteś zainteresowany kupnem mieszkania?  +48 503 400 444 info@nuhomes.pl